OUTLET

3 FOR 2

Ecru Zebra

Atelier Modular Case

OUTLET

Denna produkt har ett mer förmånligt pris eftersom den är på väg ut ur sortimentet för att göra plats åt nya spännande produkter

Produktinformation

Atelier Case iPhone 11 Pro Max Ecru Zebra

Atelier Case i Ecru Zebra smyckad med en guldtonad D-ring, är både edgy och funktionell i sin design. Ringen kan connectas med våra wristlets, halsbands kedjor samt väskor och skärp för ett unikt tech fashion uttryck.
Notera att varje design är handgjord av noggrant utvalt material och har en unik patina. Produktens mönster kan därför variera från bilden.
* Material: 100 % polyuretan; Foder: 59% återvunnen polyester 41% polyester
* Denna produkt är tillverkad av etiska och djurfria material
* Slim fit för att passa din mobil perfekt
* Slätt mikrofiberfoder för att mjukt bädda in mobilen och förhindra repor
* Präglad IDEAL OF SWEDEN-logotyp tillverkad i guldfärgad metall
* Guldfärgade detaljer runt kameran
* Inkluderar en guldfärgad D-ring för att fästa en armbandsrem
* Armbandskedja säljs separat
* Kan bäras som halsband, tvärs över kroppen eller på axeln

Vanliga frågor

Är outlet-produkter samma kvalitet?

Det är samma kvalitet som alltid. Outlet betyder bara att vi säljer ut vissa produkter till ett bättre pris.

Fungerar detta skal med MagSafe-tillbehör?

Den här produkten har inte MagSafe-kompatibilitet. Om du vill använda magnetiska tillbehör som MagSafe-laddare, powerbanks eller wallets rekommenderar vi att välja ett MagSafe kompatibelt skal

Vilka telefonmodeller passar detta skal?

Detta skal är kompatibelt med iPhone 11 PRO Max & iPhone XS Max

Produktegenskaper

Magnetiskt kompatibel

Skyddande design

Djurfria material